Kierownik/Specjalista ds projektów unijnych

Oferta pracy dodana przez: Kursyzadarmo, w kategorii: Administracja biurowa

Oferta pracy dodana przez: Kursyzadarmo, w dniu: 2021-01-26

W związku z realizacją projektów unijnych zatrudnię na stałe do swojej firmy „Lider Rynku Pracy mgr Izabela Mosakowska” pracownika na stanowisko: Kierownika/Specjalistę ds. projektów unijnych.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- doświadczenie zawodowe/staż pracy: minimum 3 lata w zakresie przygotowywania, realizacji i rozliczania projektów współfinansowanych ze środków EFS oraz pracy przy realizacji projektów z EFS
- znajomość dokumentów, procedur i wytycznych niezbędnych do prawidłowej realizacji i rozliczania projektów dofinansowanych ze środków unijnych
- biegła umiejętność obsługi komputera i programów komputerowych, w tym systemu SL
- dobra znajomość języka angielskiego
- umiejętności interpersonalne i samodzielność w pracy
- prawo jazdy kat. "B"
Zakres obowiązków:
- zarządzanie realizacją projektów od strony merytorycznej i finansowej
- prowadzenie kompleksowej dokumentacji i korespondencji związanej z realizacją projektów współfinansowanych, w tym rozliczenia według ustalonego harmonogramu
- sporządzanie sprawozdań i raportów, monitoring, ewaluacja, archiwizacja - zgodnie z umowami o dofinansowanie, wytycznymi instytucji finansujących i procedurami wewnętrznymi
- kontakt z Instytucją Pośredniczącą
Oferuję:
- zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
- czas pracy hybrydowo - stacjonarny
- telefon służbowy
- możliwość wdrażania własnych pomysłów
- dobra atmosfera w pracy
- duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań
Proponowany poziom wynagrodzenia brutto zależny od doświadczenia i umiejętności:
4.000 zł – 6.000 zł.
Rekrutacja odbędzie się w II etapach.
Etap pierwszy proszę o przesłanie CV na email wyświetlony na stronie.
(biuro kursyzadarmo pl)
Do II etapu zaproszę wybrane osoby na rozmowę kwalifikacyjną.
Zapraszam serdecznie do aplikowania CV

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Szczecin

Wynagrodzenie: 4.000-6.000zł

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiStargard.pl