Monter podzespołów

Oferta pracy dodana przez: Paulina Robak Randstad, w kategorii: Produkcja

Oferta pracy dodana przez: Paulina Robak Randstad, w dniu: 2021-03-19

Pełna treść ogłoszenia:

Szukasz stabilnej pracy w dobrej atmosferze?

Świetnie się składa! Poszukujemy monterów dla jednego z naszych klientów, lidera w produkcji maszyn.

Aplikuj bądź wyślij SMS o treści "monter" na numer 607 302 407 oddzwonimy i powiemy Ci o szczegółach!

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasowa (kolejne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę)
  • pracę od poniedziałku do piątku- wolne weekendy
  • system pracy dwuzmianowy (obecnie jednozmianowy)
  • wynagrodzenie podstawowe 3300 brutto + premię miesięczna do 800 zł brutto (zależna od wyników całej firmy)
  • dla chętnych możliwość wyrobienia płatnych nadgodzin
  • 150 zł do wykorzystania w kantynie pracowniczej
  • benefity w postaci prywatnej opieki medycznej i karty sportowej
  • przyjazne i nowoczesne środowisko pracy

Zadania:

  • praca z elektronarzędziami, narzędziami pneumatycznymi, narzędziami ręcznymi
  • montaż podzespołów na podstawie rysunku technicznego i mechanicznego
  • praca na hali produkcyjnej

Oczekujemy:

  • znajomości obsługi elektronarzędzi (min. wiertarka, wkrętarka), narzędzi pneumatycznych (min. klucze, szlifierka), narzędzi ręcznych
  • umiejętności czytania rysunku technicznego i mechanicznego
  • odpowiedzialności
  • umiejętności pracy w zespole
  • chęci podjęcia dłuższej współpracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Stargard

Wynagrodzenie: 3300 zł brutto

Forma zatrudnienia: Inny

Telefon kontaktowy: 607 302 407

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiStargard.pl