Operator suwnicy/żurawia/ładowarki

Oferta pracy dodana przez: Rekruracja Szczecinek Kronospan, w kategorii: Praca fizyczna

Oferta pracy dodana przez: Rekruracja Szczecinek Kronospan, w dniu: 2021-04-29

Alfa Terminal – spółka będąca członkiem grupy Kronospan, jest jest jednym z największych terminali świadczących wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych (metanol). Ze względu na rozbudowę i modernizację terminalu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator sprzętu przeładunkowego/ Pracownik przeładunkowy

Miejsce pracy: Szczecin

Główne obowiązki:

• Obsługa suwnicy/żurawia/ładowarki;

• Realizacja zadań przeładunkowych - załadunki i rozładunki statków, wagonów, samochodów;

• Wykonywanie prostych prac trymerskich;

• Dbałość o powierzony sprzęt i materiały eksploatacyjne.

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę - wynagrodzenie zawsze na czas!

• Dodatek za pracę zmianową;

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce przewozowej, przy nowych i ciekawych inwestycjach.

Oczekujemy:

• Uprawnień do obsługi żurawi IŻ lub/i suwnic IS lub/i ładowarki I, II klasy;

• Uprawnień na wózki widłowe - jeżeli ich nie posiadasz pomożemy Ci je zdobyć!

• Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym;

• Dbałości o powierzony sprzęt;

• Doświadczenia zawodowego w pracy w porcie.

Oferty zawierające CV proszę przesyłać za pośrednictwem portalu lub poprzez link rekrutacyjny:

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 518 285 038

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiStargard.pl