Praca dla księgowej

Oferta pracy dodana przez: Bswietlik, w kategorii: Finanse / księgowość

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Bswietlik, w dniu: 2021-10-01

Pełna treść ogłoszenia:

Biuro rachunkowe EkspertPlus Consulting w Stargardzie zatrudni na ½ etatu lub B2B

Osobę na stanowisko: Księgowa

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie uproszczonych form księgowości: ryczałt, księga przychodów i rozchodów
  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu informatycznego
  • Komunikacja z klientami
  • Obsługa MS Office

 Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość prawa podatkowego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość pakietu programów Streamsoft PCBiznes

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie – 15 lat na rynku
  • Możliwość przejścia na pełen etat
  • Po 3 m-cach dodatkowe benefity
  • Przyjazne warunki do rozwoju zawodowego
  • Przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę

 Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: annasz@ekspertplus.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Stargard

Wynagrodzenie: 1 700,00

Wymiar czasowy pracy: Pół etatu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 694104501

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiStargard.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty