Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Oferta pracy dodana przez: Aleksandra Polonis Randstad, w kategorii: Administracja biurowa

Oferta pracy dodana przez: Aleksandra Polonis Randstad, w dniu: 2021-11-12

Pełna treść ogłoszenia:

KALMAR zatrudnia!

Szukasz pracy, która otworzy przed Tobą nowe perspektywy i pozwoli wykorzystywać język niemiecki?

Daj sobie szansę na rozkwitanie w międzynarodowym środowisku, pozwól nam się poznać i pomóc w rozwinięciu zawodowych skrzydeł!

Dla jednej z największych firm ze Stargardu poszukujemy specjalistów administracyjnych z językiem niemieckim.

Nie czekaj- aplikuj!

oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie miesięczne
  • umowę o pracę
  • pakiet benefitów
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • stabilne godziny pracy
  • międzynarodowe środowisko
  • udział w globalnych projektach
  • stały rozwój umiejętności
  • liczne szkolenia

zadania

  • obsługa dokumentów w języku niemieckim
  • wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów i zapytań
  • prace administracyjne
  • kontakt z fakturami i dokumentami
  • konsultacja z klientem
  • udział w ciekawych projektach

oczekujemy

  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie B1
  • mile widziana znajomość systemu SAP

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Stargard. Możliwa praca zdalna!

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 605306803

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiStargard.pl