Technik wtrysku

Oferta pracy dodana przez: Paulina Matuszewska Randstad, w kategorii: Produkcja

Oferta pracy dodana przez: Paulina Matuszewska Randstad, w dniu: 2021-11-15

Pełna treść ogłoszenia:

Masz doświadczenie w procesie natryskiwania gumy?

Do nowo tworzącego się zespołu, szukamy osób na stanowisko technika wtrysku.

Prześlij nam swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię za efektywność i obecnościową
  • dodatek do transportu
  • pakiet benefitów, w tym wczasy pod gruszą

zadania

  • natryskiwanie gumy na plastikowe komponenty
  • obsługa wtryskarek
  • ustawienia - przezbrojenia, zmiany matrycy itp.

oczekujemy

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość procesu natrysku gumy
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Szczecin

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiStargard.pl